Dostupné půčky

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku

Pokud máte zájem o půjčku, vyplňte nezávaznou žádost:

Parametry půjčky

Kontaktní informace

Kolik je 3+2
* Povinný údaj.

Typy půjček:

1 - PŮJČKA PRO ZAMĚSTNANCE A DŮCHODCE

Půjčka pro osoby s pravidelným příjmem, měsíční splátkou, bez ručitele. Zjednodušené vyřízení, je třeba prokázat volné zdroje ke splácení. Možnost odkladu až tří splátek v případě náhlého problému, úspora za předčasné splacení, bonus za řádné splácení.

2 - PŮJČKA PRO ŽIVNOSTNÍKY A FIRMY

Toto nám stačí – 6 měsíců živnostenský list a půjčka 30 000 Kč je Vaše. Podnikáte déle? I pro Vás máme připraveny půjčky 40 000 - 150 000 Kč s dostupnou měsíční splátkou a možností úspory předčasného splacení. Vše bez zástavy majetku a bez prokazování stavu vašeho účtu na finančním úřadě, zdravotní pojišťovně a sociálce.

3 - PŮJČKA PRO PODNIKATELE SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI NEBO MOVITÝM MAJETKEM (dům, byt, vozidla, stroje a zařízení):

V případě ručení movitým i nemovitým majetkem pro Vás dokážeme získat volné zdroje bez nahlížení do registrů. Závazky na finančním úřadě, sociálce, či zdravotní pojišťovně nehrají roli. Vyřídíme nebankovní hypotéku s dlouhodobou splatností, splácet lze jen dostupné roční úroky a vyčkat na přefinancování.

4 - NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA - KDYŽ BANKA NEPŮJČÍ

Rekonstruujete, chcete vyplatit malé půjčky, které se nehromadily a už to přerůstá přes hlavu? Nebo máte vyhlídnutý vysněný byt, ale v bance se to nějak zadrhlo... Naše dostupná půjčka je určená všem, kteří máte nemovitost s k zástavě a to dokonce i když je už na ní zástava nějaké banky. Půjčíme vám peníze, rychle, bez poplatků předem na dlouhou dobu až 20 let a to za velice rozumný úrok navíc s bonusem za řádné splacení u naší dostupné hypopůjčky. Výhodou zůstává možnost předčasného splacení podle zákona o spotřebitelském úvěru.

Po vyplnění žádosti o půjčku Vás budeme neprodleně kontaktovat a zabývat se Vaší žádostí.